LEVA ile IBM Security İstanbul Summit 2018’e Katıldık.

Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de düzenlenen IBM Güvenlik Zirvesi (IBM Security Summit İstanbul) ‘’Yarının Tehditlerine Karşı Bugünden Korunma’’ temalı organizasyonda, firmalar için tehdit oluşturan siber tehlikeler, güvenlik operasyonları ve kognitif çözüm fırsatları hakkında konuşuldu.

Gelişen teknolojilerle birlikte gelişen siber saldırı yöntemlerine karşı oluşturulan IBM çözümleri, IBM Güvenlik liderleri ve uzmanları tarafından anlatılarak ziyaretçiler bilgilendirildi. Etkinlikte sadece bugünün tehditleri ile ilgili değil, aynı zamanda gelecekte tehdit oluşturabilecek siber tehlikeler ve çözümlerinden de bahsedildi. Güvenlik liderleri ve ekiplerinin kıdemli üyelerine yönelik olarak tasarlanan zirvede başarı öyküleri ve işletmelerin güvenlik yol haritalarına dair pratik örnekler de verilerek bir IBM Security İstanbul Summit 2018 etkinliği daha bilgilendirici ve yönlendirici içerikleriyle sona erdi.

LEVA, IBM Güvenlik Zirvesi’nde Ziyaretçileri Siber Güvenlik Hakkında Bilgilendirdi

LuckyEye olarak katıldığımız etkinlikte, yapay zeka teknoloji ürünü LEVA, gelen misafirlerle eğlenceli diyaloglar kurdu. Ayrıca ziyaretçileri IBM dijital güvenlik çözümleri ile ilgili bilgilendirdi.

LEVA, siber saldırılara karşı oluşturulan IBM kognitif güvenlik yapısı; IBM Security, şüpheli saldırıları belirleyen ve analiz edip erken farkındalık sağlayan yapısı ile QRadar Advisor, tehditleri belirleyen, anlayan ve çözümsel yönlendirme sağlayan IBM Big Fix, kuruluşların aldıkları siber saldırı ve tehditlerin yapısını çözebilmek ve bu konuda iş birliği sağlayabilmek için oluşturulmuş X-Force Exchange ve kognitif yapısı ile mobil yönetim deneyimi oluşturan MaaS360 sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde birçok etkinlikte yer alan ve son olarak da IBM Security Summit ile, ziyaretçileri siber güvenlik konusunda bilgilendiren LuckyEye Sanal asistanı LEVA’yı gelecek günlerde farklı organizasyonlarda görmeye devam edeceğiz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.