Futbol Camiası, Türkiye Turizmi ve İş Dünyasının Önemli İsimlerinden Dr. Cem Kınay Akıllı Ol, İnsan Ol İsimli Kitabını LuckyEye Ekibi için İmzaladı.

Futbol Camiası, Türkiye Turizmi ve İş Dünyasının Önemli İsimlerinden Dr. Cem Kınay Akıllı Ol, İnsan Ol İsimli Kitabını LuckyEye Ekibi için İmzaladı.

Futbol camiası, Türkiye turizmi ve iş dünyasının önemli isimlerinden Dr. Cem Kınay ‘’Sahip olunmaya değer her şey, uğrunda çalışmaya da değer!’’ sloganıyla yola çıkarak motivasyondan başarıya giden yolculuğun anahtarını Destek Yayınlarından ‘’Akıllı Ol, İnsan Ol’’ kitabı ile okurseverlerin beğenisine sundu.

Kitabında başarısızlıkların büyük bir değer olduğunu belirten Dr. Cem Kınay, mücadeleye ne olursa olsun devam edilmesi gerektiğini ve bu süreç boyunca ne olursa olsun insanlıktan ödün verilmemesi gerektiğini vurguluyor.

Dr. Cem Kınay Dijital Dünyanın Aslanlarıyla Buluştu

Dijital dünyanın oldukça büyük bir güç olduğunu ve dijital kanalların doğru kullanılarak doğru kitlelere ulaşma noktasında oldukça büyük bir potansiyele sahip olduğunu dile getiren Dr. Cem Kınay, LuckyEye ekibi ile bir araya gelerek geçmişten günümüze deneyimlerini ve yazarlık yolculuğunun nasıl başladığını anlattı. LuckyEye ekibi ile gerçekleşen keyifli bir günün sonunda yeni kitabını imzalayarak hediye etti.

Keyifli sohbetiyle günümüze enerji kattığı ve yeni kitabı ‘’Akıllı Ol, İnsan Ol’’ kitabıyla düşüncelerini bizlerle paylaştığı için Dr. Cem Kınay’a çok teşekkür ediyor ve ‘’Akıllı Ol, İnsan Ol’’ kitabının video klibini sizlerle paylaşıyoruz.

Sahip Olunmaya Değer Her Şey, Uğrunca Çalışmaya da Değer!

‘’Galibiyetlerin bedeli ağırdır. Kolay ve ucuz yoldan gelmezler… Zaten zafer duygusunun tadı aşındırılan yolların çetinliğinden doğar.’’

‘’Ustalığa ulaşmanın yolu çalışmaktan, tutkudan, pes etmemekten ve adanmışlıktan geçer. Özgünlüğünüz imzanız, rakiplerinize saygınız tacınızdır. Düşlediğiniz her şey, kuralına uygun oynarsanız sizin olur.’’

‘’Geleceğe adım atarken, yeni zaferlere ve hedeflere koşarken kalbinizde kükreyen aslanı hissedin. Hayat oyununu daima aslan tarzı oynayın.’’

Cem Kınay

 İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.