LEVA, FIAT Dijital Pazarlama ve CRM Günü’nde Fiat Bayilerini ve Ziyaretçilerini Karşıladı.

Dördüncüsü düzenlenen Tofaş Dijital Pazarlama ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) günü için Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen Fiat bayileri ve katılımcıları, Wyndham Grand İstanbul Levent’te buluştu. CRM ve dijital pazarlama alanında uzmanların da bulunduğu organizasyonda, dijital pazarlama dünyasında olan gelişmeler ve trendler incelendi.

Ayrıca etkinlik süresi boyunca LuckyEye ekibimiz tarafından geliştirilen yapay zeka teknoloji ürünü LEVA (LuckyEye Sanal Asistan), etkinliğe katılan ziyaretçileri karşıladı ve eğlenceli dakikalar geçirdi. Ziyaretçi ve bayilere Fiat ile ilgili sorular soran LEVA, katılımcıların unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağladı. Günün sonunda ziyaretçilerle birer fotoğraf çekilerek, Fiat Dijital Pazarlama ve CRM gününü ölümsüzleştirdi.

Ziyaretçilerle Türkçe etkileşime geçen LEVA, sadece diyalog kurmakla kalmadı, aynı zamanda gelen kullanıcıların yüzlerini face recognation teknolojisi ile tanıyıp onlara isimleri ile seslenerek şaşırttı. Ayrıca LEVA ile selfie çeken katılımcılar #levailefiatbuluştu ve #fiatdijitalleşiyor hashtagleri ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaştılar.

Çekilen fotoğraflar ve etkinlik ile ilgili tüm gelişmeler etkinlik alanına kurulan ekranda organizasyon boyunca paylaşıldı. Bu sayede LEVA, ziyaretçilerle ilgilenerek gerçek zamanlı etkileşim çalışması için etkinliğe katkı sağlamış oldu. Gelecek günlerde LEVA’yı farklı rollerde ve farklı etkinliklerde de göreceğiz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.