IBM Client Center İstanbul Açılışında ‘’Virtual Assistant’’ Standında Leva ile Yerimizi Aldık.

IBM iş ortakları ve saygın ziyaretçileri için IBM-İstanbul’da gerçekleştirilen ‘’IBM Client Center Açılış’’ etkinliğinde IBM iş ortağı olarak yerimizi aldık.

‘’IBM Client Center İstanbul’’un önümüzdeki günlerde ev sahipliği yapacağı programlar ve kognitif çözümleri içeren etkinlik, teknoloji dünyasının farklı alanlarındaki (IoT, Cloud, Watson, Security, AI, Analytics, Blockchain) çalışmalarıyla öne çıkan iş ortaklarını bir araya getirdi.

LuckyEye olarak biz de 2018 başlangıcı ile geliştirmekte olduğumuz ‘’Sanal Asistan’’ ürünümüz olan LEVA’yı, sigortacılık, havaalanı ve müşteri asistanı çözümlerimizle IBM Client Center ziyaretçileriyle bir araya getirdik. Yapay zeka deneyimini hem web üzerinde hem de robot teknolojisiyle sunduğumuz LEVA projesi ile poliçe tanıtımından DASK gider bedeli hesaplamaya, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) birikim hesaplamadan çevrimiçi kayıt oluşturmaya kadar birçok alanda farklı deneyim çözümlerini katılımcılarla paylaşmanın mutluluğunu yaşadık.

Gün geçtikçe daha hızlı öğrenen ve farklı sektörler için kognitif çözümler oluşturan LEVA’yı, önümüzdeki günlerde farklı iş alanları ve etkinlikler için geliştirmeye devam edeceğiz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.