Koç Üniversitesi Tech-Summit18’de Yapay Zeka Çözümleri Üzerine Konuştuk!

Koç Üniversitesi IEEE öğrenci kolu tarafından Koç Üniversitesi Mühendislik Oditoryumu’nda düzenlenen TECH-SUMMIT18 etkinliğinde LuckyEye olarak biz de yer aldık. Türkiye’nin dört bir yanındaki teknoloji tutkunu öğrenciler için gerçekleştirilen üniversite etkinliğinde, sektöründe fark yaratmış şirketlere ait proje süreçleri, teknoloji servisleri ve teknoloji dünyası gelişmeleri C-level konuşmacılar tarafından anlatıldı. Fuaye alanında ise genç girişimcilere ait teknolojik çözümlerle bir araya gelen öğrenciler, geliştirilen trend teknolojileri deneyimleyerek sektörel çözümler hakkında bilgi sahibi oldu.

TECH-SUMMIT18 workshopları kapsamında öğrenciler, teknolojik gelişmeler, yazılım ve dijitalleşme başlıklı konular altında bilinçlendirildi ve kariyer planlamaları için unutulmaz bir deneyimi yaşama fırsatını yakaladı.

LuckyEye olarak biz de mevcut yapay zeka teknolojileri ve çözümleri başlıklarını içeren bir workshop ile öğrencileri karşıladık. Workshop boyunca, yapay zeka gelişim süreci, sektördeki kullanım alanları, markamıza ait yapay zeka çözümleri ve mevcut yapay zeka projemiz olan LEVA (LuckyEye Virtual Assistant) ile ilgili konularda katılımcıları bilgilendirdik ve sorularını yanıtladık.

Workshopun ikinci kısımında ise IBM Watson Assistant platformu üzerinde yapay zeka diyalog oluşturma yapısını inceledik ve servise ait detayları öğrencilerle birlikte değerlendirdik. Bu keyifli organizasyonda teknoloji tutkunu gençlerle bizi bir araya getiren Koç Üniversitesi IEEE koluna teşekkür eder ve tüm öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.