Travelport LIVE Konferansı’nda Türkiye’nin Öncü Turizm ve Seyahat Acenteleri ile Dijital Dönüşüm Üzerine Konuştuk!

Travelport Türkiye’nin gerçekleştirdiği ‘’Turizm ve Seyahat Endüstrisinde Dijital Dönüşüm’’ temalı ‘’Travelport LIVE İstanbul’’ Konferansı’nda Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinin üst düzey yöneticileri, Türkiye’nin dijital pazarlama öncüleri, Travelport Lübnan, Travelport Brüksel ve Travelport Güney Afrika temsilcileri yer aldı. Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim Önder Köymen’in açılış konuşması ile başlayan konferans, birbirinden değerli konuşmacıların sunumları ile devam etti.

LuckyEye ekibimizle katıldığımız konferansta, ‘’Dijital Dönüşüm Yolculuğu ve Yapay Zeka Teknolojileri’’ üzerine konuştuk. Müşteri alışkanlıkları, kullanıcı deneyimi ve iş hayatı dönüşümünden bahsettik.

Travelport Güney Afrika yöneticisi Olivia Uys ise, Expedia’nın dünya çapında yaptığı araştırmalardan bahsederek, dönüşümün alışkanlıkları nasıl etkilediği konularını ele aldı. Olivia Uys, ‘’Bugün seyahate çıkan kullanıcıların yüzde 84’ü yolculuk sırasında çevrimiçi ve çevrimdışı bütün kanalları kullanarak bilgi sahibi olmak istiyor. İş amaçlı seyahat edenlerin yüzde 87’si ise yolculukları boyunca birden fazla cihaz kullanıyor. Yüzde 66’sı ise telefonunda birden fazla seyahat uygulaması bulunduruyor. 2022 yılında aktif mobil kullanıcı sayısının ise 61.34 milyon olacağı tahmin ediliyor’’ diyerek dönüşümde mobil teknolojilerin önemini tekrar vurguladı.

Bu keyifli konferansa bizi davet ettiği ve plaket ile onurlandırdığı için Travelport Türkiye’ye teşekkür ediyor, turizm ve seyahat endüstrisinde yer alan bütün şirketlere başarılar diliyoruz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye’ın Teknoloji Sponsoru Olduğu Horizon 2020 “Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı Gerçekleşti

IBM Think Summit 2019’da LEVA ile Yer Aldık

Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019’da Yapay Zeka Dönüşümünü Anlattık.

Görüntü Algılama ve Yapay Zeka Konulu Akademik Makalemin INFUS’ta Sunumunu Gerçekleştirdim!