Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda ‘’Doğrudan Pazarlamada Dijital Yaklaşımlar” Üzerine Konuştuk.

Ankara Ticaret Odası’nın bu yıl 4. kez düzenlediği Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, yurt içi ve yurt dışından alanında marka olmuş 200’den fazla konuşmacının katılımıyla gerçekleşti. ATO Congresium International Convention & Exhibition Center’da yapılan etkinlik, tarihte Gordion Düğümü anlatısı olarak yerini alan ve ‘Düğümü Çözenin Hakim Olacağı’ kehanetinden ilham alınarak ‘Düğüm Çözülüyor’ temasıyla tanıtıldı.

Edebiyatçı, ekonomist, gazeteci, girişimci, akademisyen, fenomen ve iş dünyasından alanında marka olmuş konuşmacıların yer aldığı etkinliğin birinci gününde 60’tan fazla konuşmacı katılımcılarla bir araya geldi. Yazar Ahmet Ümit ‘Cinayet Romanlarında Düğüm Çözmek’, Erdal Beşikçioğlu ‘Sinemada Karakter Yönetimi, fütürist, ekonomist ve yazar Ufuk Tarhan ‘Bestopya’ya Doğru’, Ersin Özince ‘Ekonomide Düğümleri Çözmek’ ve gazeteci Ayşe Arman ‘Sakajewa, Bir İyilik Hareketi’ni anlattı.

Etkinliğin dikkat çeken katılımcılarından biri de, konuşmacılar arasında yer alan 12 yaşındaki Jordan Casey oldu. Ünlü oyun şirketi Casey Games’in CEO’luğunu yapan ve dünyanın en genç seri girişimcilerinden biri olan İrlandalı Jordan Casey, ‘‘Yaşınızın Sizi Geri Çekmesine İzin Vermeyin’’ temalı konuşmasında deneyimlerini aktardı.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nın ilk gününde ”Doğrudan Pazarlamada Dijital Yaklaşımlar” üzerine konuştuk. Dijital dünyada yeni platform ve teknolojilere değinerek pazarlama ve dijital iletişim stratejilerinden bahsettik. Etkinlikte; marka olmanın değeri, markalaşma bilincinin oluşturulması ve artırılması, küresel markalaşma, pazarlama ve pazarlama yönetimi ve reklamcılık gibi markalaşma konularında eğitimler, yerli ve yabancı konuşmacılar, paneller, sergiler, imza günleri ve konferanslar düzenlendi.

Üç gün boyunca, dokuz farklı salonda ve ortak alanlarda düzenlenen etkinlikte, geniş ve zengin bir programla on binlerce katılımcı bir araya geldi. Bu değerli organizasyon için başta Ankara Ticaret Odası olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederim.İlginizi Çekebilir

Yeni Creatio’da Sizi Neler Bekliyor? Webinarı Sona Erdi

Dijital Dönüşümde Low Code Avantajı

Creatio Low-Code/No-Code Global Algı Araştırması Raporunu İnceledik!

LuckyEye CEO’su Tolga Artan “Creatio | Low-code/No-code, iş inovasyonunun itici güç olarak benimsenmesi” konulu oturuma katıldı.