Creatio Fireside Etkinliği – COVID-19 Sürecinin Deneyimleri ve Dijital Dönüşüme Getirdikleri Üzerine Online Söyleşi

COVID-19 salgınının dünyayı tamamen değiştirmesinden bir yıl sonra, birçok kuruluş ve organizasyon  hayatta kalmak için teknolojiyi kullanarak operasyonel modellerini yeniden şekillendirmenin yeni yollarını buldu.

Sektöründe lider uzmanlar ile birlikte  konuşmacı olarak LuckyEye kurucusu Tolga Artan yer aldı.

Söyleşide, geçtiğimiz 1 yıllık salgın süreci sonrası kurum ve organizasyonların tanımladıkları en iyi stratejiler ve salgın sonrası normale hazırlanılması için yapılması gerekenler tartışıldı. Pandemi süresi boyunca iş süreci optimizasyonu ve dijital dönüşümün en iyi uygulamaları hakkında fikirlerin paylaşıldığı söyleşiye 200’den fazla kişi katılım gösterdi.

Luckyeye Kurucusu Tolga Artan, Keen360 Kurucusu ve Creatio İş Ortağı David Lashar ve Mitra Ventures şirketinin Ürün Uygulama Bölüm Başkanı Harshan Senadhira’nın katıldığı oturumun moderatörlüğünü Creatio şirketinden Alex Petrunenko üstlendi.

  • Ortaya çıkan trendler, 2021 ve sonrasında iş dünyasını nasıl yeniden şekillendirecek?
  • Pandemi sonrası koşullara yeni organizasyonel modeller nasıl uyarlanır?
  • Uzun vadede iş esnekliği ve çevikliği nasıl oluşturulur?
  • Kuruluşlar, pandemiye verdikleri tepkileri nasıl daha iyi anlayabilir ve müşteri talebindeki değişikliklere dayalı olarak gelecekteki inovasyon yeteneklerini nasıl değerlendirebilir?

Yukarıda yer alan ve bunlara benzer soruların yanıtlandığı online oturum hakkında daha fazla bilgi almak için Creatio Websitesindeki Etkinlik sayfasına göz atabilirsiniz. Creatio ile LuckyEye işortaklığının dijital dönüşüme katkısı hakkında bilgi almak isteyen bireysel ve kurumsal katılımcılara ışık tutacak online oturum hakkında daha fazla bilgi almak için Creatio Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

LuckyEye Hakkında

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden LuckyEye, 1999’dan beri hem Türkiye’de hem Avrupa’da iş çözümleri için yeni nesil akıllı teknolojileri kullanarak yüzlerce deneyim yönetimi ve dijital dönüşüm projesine başarılı bir şekilde imza atmıştır.

LuckyEye, teknolojiye ve yaratıcı fikirlere katkıda bulunma mirasından yola çıkarak; müşterilerine değişen koşullara hızlı ve güvenli bir şekilde uyum sağlayabildikleri takdirde başarıya ulaşabilecekleri akıllı çözümler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, www.luckyeye.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz

Creatio Hakkında

Creatio, süreç yönetimi ve CRM için önde gelen düşük kodlu platform sağlayan küresel bir yazılım şirketidir.

Şirket, önemli endüstri analistleri tarafından bir pazar lideri olarak tanınmaktadır. Akıllı ürünleri ile orta, büyük ölçekli işletmeler için satış, pazarlama, servis ve operasyonları hızlandırır. Creatio, yüzlerce ortakla birlikte dünya çapında 110 ülkede faaliyet göstermektedir. Daha fazla bilgi için www.creatio.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

LuckyEye, süreç yönetimi ve CRM alanlarında önde gelen yazılım şirketi Creatio ile yeni bir iş birliğine imza attı. Hedefimiz işinizi hızlandırmak…

LuckyEye CEO’su Tolga Artan, LuckyEye’da yapay zeka temelli marka deneyimi çalışmalarını IBM Think Digital Summit 2020’de anlattı.

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi Gerçekleşti!

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda ‘’Doğrudan Pazarlamada Dijital Yaklaşımlar” Üzerine Konuştuk.