LuckyEye CEO’su Tolga Artan, LuckyEye’da yapay zeka temelli marka deneyimi çalışmalarını IBM Think Digital Summit 2020’de anlattı.

Tolga Artan, IBM Think Digital Summit 2020’de LuckyEye’da geliştirilen akıllı deneyim çözümleri ile ilgili bilgiler verdi. Kurulduğu 1999 yılından bu yana deneyim çözümlerine yönelen LuckyEye, IBM’le gerçekleştirdikleri iş ortaklığı sayesinde, 2013 yılından bu yana akıllı deneyim yönetiminde başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

2018’de kurulan LuckyEye Yapay Zeka Destekli Deneyim Yönetim Laboratuvarı’nda, markaların sektörlerine özel olarak dikey çözümler geliştirilmektedir.

İnsan ve Teknoloji İş Birliği: Akıllı Deneyim Yönetimi

Günümüzün teknolojik gelişmeleri ile gittikçe artan insan ve makine etkileşiminin farkında olan LuckyEye; yapay zeka destekli, akıllı ve kişiselleştirilmiş marka deneyimleri kurgulamaktadır. IBM’nin Watson teknolojisi ile geliştirilen ve web sitesi, mobil uygulama gibi farklı platformlara entegre edilebilen LuckyEye Sanal Asistan (LEVA) ile marka özelinde hazırlanan akıllı deneyimler güçlendirilmektedir.

Akıllı Çözümler ile İşinize Değer Katın

LuckyEye gelişen teknolojiler çerçevesinde kurguladığı akıllı çözümler ile işinize değer katıyor.

Akıllı Sağlık & Risk Asistanı (ASRA) ile Kurumsal Risk Analizi

Markaların, yeni normalle değişen iş ve yaşam dinamiklerine hızla uyum sağlamalarını amaçlayan LuckyEye, IBM ekibi ile birlikte kurumların Covid-19 ile mücadelesine yardımcı olmak için yapay zeka destekli bir mobil uygulama olan ASRA’yı geliştirdi.

İnsan Kaynaklarında Yeni Dönem: Mülakat Asistanı

Watson Assistant teknolojisini kullanan Leva, adaylarla ön mülakat gerçekleştirerek insan kaynakları deneyimini dönüştürmektedir. Yapay zeka ile desteklenen Mülakat Analizi, adayların kişilik analizini yapmakla beraber sonuçları ölçüp değerlendirmenizi sağlayarak verimliliği artırmaktadır.

Yapay Zeka ve Yapısal Olmayan Veri Analizi

LuckyEye, IBM ile birlikte uçtan uca geliştirdiği akıllı çözümler sayesinde, yapısal olmayan veri analizi ile detaylı müşteri içgörüsü ve sektör trendlerini analiz eden ‘’Trends Tracker’’ hazırlamaktadır.  Trends Tracker, IBM’nin Discovery servisini kullanarak, 80.000’e yakın web sitesi ve blog sayfasını takip ederek ilgi alanınıza uygun; markaları, konuları ve kişileri günlük gelişmeleri de baz alarak sizlere sunmaktadır.

Visual Recognition

Yapay zekanın derin öğrenme ağlarıyla etkili bir şekilde kullanıldığı alanlardan biri olan görme teknolojileri, kameralardaki görüntülerin analiz edilmesini ve bu analizlerin anlık olarak veri aktarımını gerçekleştirmektedir.

Dijital dönüşüm artık işimizin hatta hayatımızın bir parçası. Bu dönüşüme hazırlanmak için, LuckyEye olarak, IBM ekibiyle birlikte size yardımcı olmaya hazırız.İlginizi Çekebilir

Creatio Fireside Etkinliği – COVID-19 Sürecinin Deneyimleri ve Dijital Dönüşüme Getirdikleri Üzerine Online Söyleşi

LuckyEye, süreç yönetimi ve CRM alanlarında önde gelen yazılım şirketi Creatio ile yeni bir iş birliğine imza attı. Hedefimiz işinizi hızlandırmak…

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi Gerçekleşti!

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda ‘’Doğrudan Pazarlamada Dijital Yaklaşımlar” Üzerine Konuştuk.