Tolga Artan, Creatio Accelerate Global etkinliğinde 18 Kasım 2021 tarihinde açılış sunumunu gerçekleştirdi.

“AI, Data Analysis, CRM Workflow Automation and Other Trends for Consumer-Centric Marketing” konulu 20 dakikalık sunumu 500’den fazla ziyaretçi canlı olarak izlerken, Müşteri Odaklı Pazarlamada Yapay Zeka, Veri Analizi, CRM İş Akışı Otomasyonu konularındaki trendler soru ve cevaplarla ele alındı. Özellikle Pazarlamada Yapay Zeka kullanımı ile Low-Code platformların etkisi izleyicilerin en çok ilgilendiği konu başlıkları oldu.

LuckyEye CEO’su Tolga Artan’ın konuşmacı olarak davet edildiği Creatio Accelerate Global etkinliği 200’den fazla webinar ile 28 Ekim 2021 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Kurumsal yazılıımın geleceği low-code teması ile düzenlenen etkinlikte, 7.000’den fazla kişi aşağıdaki konuları birlikte inceleme imkanı buldu.

  • Nasıl Low-Code şirket oluşturabilirsiniz  ?

Süreç yönetimi ve CRM için düşük kodlu bir platformun avantajlarını keşfedin ve düşük kod kullanmanın işinizi dönüştürmenize ve düşük kodlu bir kuruluş oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

  • Şirketinizin süreçlerini nasıl hızlandırabilirsiniz ?

Ön ve orta ofis süreçlerini kazanan dijital stratejiler sunmak için yıllar değil aylar içinde nasıl dönüştürdüklerini iş liderlerinden ve sektör uzmanlarından öğrenin.

  • Pazarlama, Satış ve Müşteri Hizmetleri süreçlerinizi dönüştürün.

Lider şirketlerin ön büro ve operasyonel süreçler için düşük kodlu platformla satışlarını, pazarlamasını ve hizmetlerini yalnızca birkaç ay içinde nasıl dönüştürdüğünü ve değişim zamanında rekabet gücünü nasıl koruduğunu keşfedin.

  • Büyümeyi hızlandırmak için gerçek hayat başarı hikayelerini öğrenin

Kuruluşların ön ve orta ofis süreçlerini hassaslaştırarak ve hızlanmalarına yardımcı olmak için doğru teknolojiden yararlanarak nasıl 10 kat büyüme elde ettiklerinin başarı öykülerini dinleyin.

  • Farklı sektörlerdeki düşük kod kullanım örneklerini keşfedin

Low-Code (Düşük kodlu/kodsuz teknolojilerin) sektöre özel uygulamalar oluşturmalarını sağlayarak kuruluşlarını nasıl dönüştürdüğüne dair sektördeki meslektaşlarınızdan pratik vakaları keşfedin.

  • “HERKES GELİŞTİRİCİ” KAVRAMINI KABUL ETMEK

Low-Code (Düşük kodlu)  bir kuruluş oluşturmak ve dijital dönüşümü kolaylaştırmak için “Herkes Geliştirici” konseptini stratejinize nasıl dahil edeceğinize ilişkin temel eğilimleri ve uzman görüşlerini keşfedin.

İzleyiciler, özellikle farklı sektörlerdeki örnek vakaları derinlemesine inceleyen ve meslektaşlarının birden çok ön ve orta ofis sürecini otomatikleştirmek ve çeşitli sektörlerde sonuçları hızlandırmak için düşük kod, BPM ve CRM teknolojilerinden nasıl yararlandığını öğrendiler.İlginizi Çekebilir

Yapay Zeka ile dönüşümün neresindeyiz ?

İTÜ Ekrem Elginkan Lisesi’nde lise öğrencileri ile Yapay Zeka’nın kariyerlerini nasıl etkileyebileceğini konuştuk.

İş Hayatında No-Code Yaklaşımı ve Gerçek Hayat Uygulamaları

No-Code, Müşteri Memnuniyetine İlaç Olabilecek mi?